Відпочинковий комплекс Меридіан запрошує на зимовий та літній відпочинок в Карпати

karpatyВсім, хто цінує та прагне гірської романтики, чудової природи, справжнього гуцульського колориту не залишить байдужими відпочинок в Карпатах, який відрізняється щирою українською гостинністю та європейським рівнем обслуговування.

Відпочинковий комплекс “Меридіан” розташований в мальовничому куточку Карпат Ясіня на відстані 16 кілометрів від гірськолижних курортів Драгобрат  та Буковель, біля підніжжя гори Говерла. Відпочинковий комплекс “Меридіан” сердечно запрошує Вас провести незабутній відпочинок в Карпатах. Ви проживатимете у комфортабельних кімнатах: Люкс та Стандарт та насолодитесь смаком національної гуцульської та угорської кухні в Кафе-Барі.

Також, до Ваших послуг Банька, в якій очищиститься не тільки тіло, але й душа, а також Гуцульський чан в Ясіня знаходиться під відкритим небом – це додає процедурі приємної незвичайності та екзотичності, особливо в холодну пору року!

Завдяки щоденній турботі про власне тіло і душу наші гості отримують потужний заряд бадьорості і енергії на увесь рік.

Чарівна природа Карпат, чисте гірське повітря з ледве чутними нотками хвої, позитивна енергетика, якою наповнений кожен куточок карпатського селища Ясіня. Все це наче спеціально створене, щоб провести незабутній та корисний для здоров’я відпочинок в Карпатах.